EWA ARCZEWSKA

Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie, a następnie po odbyciu aplikacji radcowskiej i zdaniu egzaminu radcowskiego zostałam wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Posiadam bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Zajmuję się kompleksową obsługa korporacyjna spółek w zakresie ich bieżącej działalności obejmującej swą tematyką prawo handlowe, prawo cywilne, prawo pracy jak również kwestie związane z ochroną danych osobowych.

Klientom indywidualnym służę wsparciem w kwestii tzn. „polisolokat” oraz kredytów frankowych.

Ponadto, gwarantuję pełne zabezpieczenie potrzeb klientów poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, projektów umów i opinii prawnych, jak również reprezentuję klientów w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz przed urzędami.

Prywatnie – szczęśliwa żona i mama Stefki. Miłośniczka podróży małych i dużych. Kucharz, piekarz i cukiernik w jednej osobie. W wolnej chwili lubię czytać kryminały lub grać w planszówki z przyjaciółmi. Mówi się „w zdrowym ciele zdrowy duch” – w pełni się z tym zgadzam, dlatego biegam, pływam, spaceruję oraz jeżdżę na desce snowboardowej.